Обавештење за ученике и родитеље

Обавештавамо вас да ће се , у складу са одлуком кризног штаба за сузбијање заразне болести Ковид-19, донете на седници одржаној 11. јануара 2021. године, као и у складу са Стручним упутством за организацију образовно васпитног рада и изменом Правилника о календару за школску 2020/21. годину, настава у ОШ Свети Сава – у другом полугодишту ове године, реализовати као и на почетку ове године, непосредно у школи за све ученике.

Друго полугодиште школске 2020/21. године почиње у понедељак 18. јануара 2021. године, у складу са Оперативним планом донетим 1.09. 2020. што значи да се одељења у матичној школи- у Пејовцу, деле на групу А и групу Б, а да одељења у подручним одељењима наставу прате у целом саставу.

У ПОНЕДЕЉАК 18. ЈАНУАРА НЕПОСРЕДНУ НАСТАВУ У ШКОЛИ ПРАТИЋЕ ГРУПА А,   У УТОРАК 19. ЈАНУАРА ГРУПА Б.

Ученици разредне наставе иду редовно у школу свакодневно, с тим што ће од понедељка у првој смени бити ученици у групи А. Непосредну наставу предметне наставе,  ученици групе А, пратиће у понедељак, среду и петак, а ученици групе Б, у уторак и четвртак. Распоред се смењује недељно.

Срећан почетак другог полугодишта !

Гордана Асентић